Wykuwanie
zasad

Edelmeister to kuźnia piwnego stylu, prawdziwej, wielkiej pasji ludzi i siły charakteru. To historia wytrwałości, krok po kroku. Dzieło wiedzy oraz umiejętności wyjątkowych ludzi. To cierpliwe budowanie wartości. Miara za miarą. Precyzja, konsekwencja, poświęcenie.

Dlatego jesteśmy dumni z wartości jakimi się kierujemy. Nasze piwo dzięki nim posiada swoją jakość i wyrazisty charakter.

Jego oryginalność została utrwalona w każdej kropli piwa, które dziś produkujemy i dostarczamy Tobie. Nieustanna inspiracja tradycją pozwala nam zachować najlepsze wzorce.

Poznaj wartość naszych zasad. Dowiedz się jak zrodził się wzorzec na doskonałe piwo.

Edelmeister. Doceniamy to co dobre.

Pieczęć
Jakości

Edelmeister to piwo inspirowane tradycyjną metodą warzenia, wywodzącą się z klasycznego niemieckiego piwowarstwa. To konsekwencja i precyzja. Również we właściwym doborze składników.

Jego wyjątkowość zapewnia unikatowa receptura oparta m.in. o wysoce mineralizowaną wodę, szlachetny gatunek chmielu i jedne z najlepszych słodów używanych w produkcji.

Każde z piw jest sygnowane symbolem jakości „EM”, który stanowi potwierdzenie najwyższych standardów.

Eksponowane na etykietach słowa „w hołdzie mistrzom”, stały się inspiracją do powstania marki - podkreślają wierność zasadom szlachetnych rzemieślników.

Edelmeister reprezentuje sobą w pełni europejski styl, dobrze znany i doceniany przez konsumentów na całym świecie.

Poznaj jakość piwa o klasycznym charakterze, zrodzonym z tradycji i życiowej pasji.

Well done. Te słowa to symbol i wyraz szacunku dla kunsztu warzenia piwa oraz pracy ludzi zaangażowanych w tradycje tego rzemiosła.

To także uznanie dla konsumenta, jego codziennych obowiązków, wyzwań i dokonań. Uznanie dla tego, co udało mu się osiągnąć własną pracą i zaangażowaniem, co razem z nami, jako marką, pragnie celebrować.

Przywołując słowa „Well done”, oznajmiamy chwilę wytchnienia, odbieramy nagrodę po całym dniu i dobrze wykonanym zadaniu.

Docenienie, każdy tego pragnie bez względu na miejsce, czas, kulturę czy wyznanie.

Edelmeister. Doceniamy.

Pij rozważnie

Koncert, impreza, spotkanie w gronie znajomych – często zabawie towarzyszy alkohol. Większość z nas potrafi bawić się tak, aby czerpiąc maksimum przyjemności nie popsuć zabawy sobie i innym, a po powrocie do domu wspominać wszystko, co działo się dzień wcześniej. Są jednak też takie grupy, którym zdarzają się zachowania ryzykowne, a kultura konsumpcji alkoholu w naszym społeczeństwie dopiero się kształtuje.

Wierzymy, że umiarkowane picie alkoholu jest częścią nowoczesnego, zrównoważonego stylu życia. A świadomi imprezowicze dostają więcej.